Edycja Bedrock

Xbox

Ponieważ w tej wersji gry nie można podać własnego adresu serwera, będziemy musieli oszukać twoją konsolę, żeby łączyła się z naszym serwerem. W tym celu podamy jej specjalny adres DNS, który pomoże nam przekierować ruch tak, aby zamiast polecanego przez Microsoft serwera podłączony został Mefcraft.

Jeżeli chcesz dokładnie zrozumieć czym jest DNS, zobacz ten film.

UWAGA: Teoretycznie dzięki tej zmianie możliwe jest wykonanie ataku MITM na urządzeniu, na którym to robisz. Oznacza to, że właściciel DNS może podmienić ci dowolną stronę internetową, na przykład stronę logowania do banku i ukraść dane logowania gdy je wpiszesz.
Ze swojej strony zweryfikowaliśmy ten DNS i nie znaleźliśmy z nim żadnych problemów, jednak uczulamy, że istnieje takie zagrożenie. Jeżeli przeglądarka internetowa zgłosi ci błąd certyfikatu (zazwyczaj pełnoekranowy komunikat), nie loguj się.Uruchom grę, pozwól jej się załadować, a następnie przejdź do zakładki serwery.Otwórz menu Xbox, a następnie przejdź do ustawiń konsoli.Przejdź do sekcji Ogólne, Ustawienia sieciUstawienia zaawansowaneUstawienia DNSWybierz RęcznieWpisz następujący adres: 104.238.130.180, zatwierdź. (to jest nasz główny DNS, który będzie "oszukiwał" grę)Wpisz następujący adres: 8.8.8.8, zatwierdź. (to jest zapasowy DNS, gdyby pierwszy przestał działać- ten należy bezpośrednio do Google)Wróć do gry, wybierz dowolny serwer z listy i kliknij [Dołącz do serwera]Wybierz [Connect to a server]Wpisz adres serwera: mefcraft.pl. Jeżeli zaznaczysz [Add to server list], następnym razem będziesz mógł wybrać Mefcrafta z listy z powyższego screena.Wybierz [Zaloguj się uzywając Minecraft]. Bez obaw, nie musisz mieć premium.Jeżeli chcesz grać na wersji premium, możesz się zalogować. Jeżeli chcesz grać na non-premium, po prostu wpisz swój login, a hasło zostaw puste.Zaloguj się standardowo komendą /login <hasło>

Baw się dobrze!
Konto
Status serwera
Gracze online
BubuYaga
SerKristopher
Zupa_Mleczna
may_bork
NexiTm
SBW3kP
camel
Farum

MefCraft jest online

8/100 graczy jest online

Adres serwera: mefcraft.pl